SuperZabawka Mr. B Lullalove

Lullalove - superzabawka

SuperZabawka MR B to mięciutki termofor, przytulanka która daje ukojenie dzieciom  na bolący brzuszek, kolkę. Idealny na bóle różnego pochodzenia, polecany także kobietom w ciąży i po porodzie. Doskonale sprawdza się podczas spacerów, jazdy na sankach czy wycieczek.

Więcej szczegółów

59,25 zł

-25%

79,00 zł

 • Do przytulania

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


  SuperZabawka MR B to rewelacyjne połączenie przytulanki z funkcją bezpiecznego ogrzewania dziecięcego brzuszka.   Dodatkowo dzięki połączeniu kolorów czerni, bieli i czerwieni, metek i elementów wydających dźwięk zabawka prawidłowo stymuluje zmysł wzroku i dotyku niemowląt.

  Miękkie nóżki i rączki zabawki zaprojektowane są do gryzienia i z pewnością przyniosą ulgę swędzącym dziąsłom. Jest niezwykle miękka i lekka.

   

  MR B może być wykorzystywany w każdych warunkach dzięki zastosowaniu wkładu ogrzewającego wielokrotnego użytku, który nie wymaga użycia prądu ani wody.  Wkład aktywuje się przez zagięcie (nie łamać!)patyczka  wewnątrz wkładu dzięki czemu nagrzewa się do temp. 54 st. C.

  Użyty wkład solny jest nietoksycznybezpieczny i  nie powoduje oparzeń, jak to może mieć miejsce w przypadku popularnych metod ogrzewania brzuszka termoforem lub suszarką.  

  MR B wykonany jest z bezpiecznych i przyjaznych dzieciom materiałów, miękkiego pluszu wypchanego antyalergiczną włókniną.

  Wysokość: 29 cm.

  Produkt w całości wykonany jest w Polsce. Jest bezpieczny i zgodny z wymaganiami dyrektyw UE. Ogrzewacz można używać zaraz po odpadnięciu kikuta pępowiny. Jest doskonałym wstępem do masażu.  To idealny na prezent dla noworodka! 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: