Strona główna
Dziecko
Tutaj jesteś

Nietypowe pomysły na imprezy integracyjne dla firm – sprawdź je!

Dziecko Data publikacji - 14 maja 2023 Autor - Redakcja babyjazz.pl
imprezy integracyjne dla firm


Planujesz ciekawą imprezę integracyjną dla pracowników? Zobacz te propozycje, z którymi zabawa będzie na najwyższym poziomie!

Gdy planowane są wciągające imprezy integracyjne Warszawa to jedno z miast, gdzie czeka wiele ciekawych ofert. Gdzie warto się wybrać? Te miejsca są opcje jednymi z najczęściej wybieranych przez firmy!

Imprezy integracyjne w formie warsztatów

Kapitalnym pomysłem na imprezy integracyjne mogą być kreatywne warsztaty, podczas których pracownicy będą mogli odkryć swoje artystyczne talenty. 

Takie wydarzenia mogą między innymi włączać aktywności typu malowanie, garncarstwo, lekcje gotowania czy przygotowywanie dekoracji świątecznych. Warsztaty zachęcają do kreatywności, pracy zespołowej i mogą stanowić również doskonały sposób, aby oderwać się od codziennej rutyny pracy.

Outdoorowe imprezy integracyjne dla firm

Odbywające się na zewnątrz imprezy integracyjne dla firm są bardzo popularne w okresie letnim, dlatego warto wziąć je również pod uwagę, gdy spotkanie ma odbyć się w tym okresie.

Doskonałym pomysłem mogą być zawody sportowe na świeżym powietrzu, który obejmują różne wyzwania fizyczne. Drużyny mogą między innymi rywalizować ze sobą w takich czynnościach, jak bitwy paintballowe, tory przeszkód, a nawet wyścigi kajakowe. 

Takie wydarzenia warto organizować wtedy, gdy wiadomo, że nie będą one powodowały problemów dla pracowników, na przykład tych, którzy mają trudności z uprawianiem sportów.

Imprezy integracyjne w parku trampolin

Doskonałym pomysłem może być również zorganizowanie imprezy integracyjnej w parku trampolin. Takie imprezy na trampolinach są obecnie bardzo popularne i wybiera je wiele firm dla swoich pracowników, ponieważ gwarantują one świetną zabawę.

W poszukiwaniu dobrego miejsca do zorganizowania takiej właśnie imprezy warto zwrócić szczególną uwagę na park trampolin airo.fun, który działa w Warszawie. To jeden z największych tego typu obiektów w kraju, który przygotował również specjalną ofertę dla klientów biznesowych. Obejmuje ona nie tylko wstęp do parku trampolin, ale też zadania team-buildingowe oraz catering. 

Dokładne informacje na temat oferty znaleźć można na stronie: https://airo.fun/park-trampolin/oferta/imprezy-integracyjne-dla-firm.

Impreza integracyjna w escape roomie

Można również zorganizować niezapominaną imprezę integracyjną w pokoju zagadek, czyli inaczej w escape roomie, gdzie zespoły muszą wspólnie rozwiązywać zagadki, znajdować ukryte wskazówki i uciec z niego w określonym czasie. 

Taka impreza integracyjna stanowi pozwala rozwijać umiejętności rozwiązywania problemów, pracy zespołowej i skutecznej komunikacji pod presją, dlatego może być ona kapitalnym wyborem dla wielu firm.

Gdy planuje się takie imprezy firmowe Warszawa również daje do nich dostęp, dlatego warto zapoznać się z różnymi propozycjami.

Imprezy integracyjne w formie podchodów

Podchody mogą być kapitalnym pomysłem na imprezę integracyjną przeznaczoną dla wielu firm. Polegają one na zorganizowaniu zawodów w dotarciu do celu na podstawie przekazanych grupom wskazówek. Mogą one odbywać się zarówno w mieście, jak i na innych terenach, na przykład podczas wyjazdu na łono natury.

Podczas podchodów grupy uzyskują początkowe wskazówki i na ich podstawie muszą następnie poszukiwać następnych. Ważny jest czas, ponieważ wygrywa ta grupa, która jako pierwsza dostanie się do wyznaczonego celu.

Wobec tego imprezy integracyjne dla firm mogą przyjmować różnego rodzaju formy, które mogą być także kapitalną alternatywą dla popularnych spotkań odbywających się w restauracjach czy pubach!

edukacyjne układanki

Redakcja babyjazz.pl

Witajcie na naszym blogu, gdzie zespół naszych ekspertów z obszarów dzieci, macierzyństwa i zdrowia połączył siły, aby dostarczyć wartościowe informacje i wsparcie dla wszystkich rodziców. Razem z nami odkryjecie praktyczne porady wychowawcze, ciekawe pomysły na kreatywną zabawę, oraz najnowsze trendy dotyczące zdrowego rozwoju dzieci. Dołączcie do naszej wspólnoty, aby razem czerpać radość z rodzicielstwa i wspólnie dbać o zdrowie i dobrostan naszych najmłodszych.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

imprezy integracyjne dla firm