"Oczami Maluszka - Harmonijka"

Harmonijka

"Oczami Maluszka - Harmonijka" to książeczka z unikalnej serii dedykowanej maluszkom w pierwszych miesiącach życia. Czarno-białe ilustracje wspomagają prawidłowy rozwój Twojego dziecka.


Wydawnictwo Sierra Madre

Więcej szczegółów

17,18 zł

-25%

22,90 zł

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


  Książeczka "Oczami Maluszka - Harmonijka" dzięki prostym i kontrastowym ilustracjom w rozkładanej formie, pomaga dbać o rozwój psychologiczny i fizyczny dziecka już od urodzenia.

  Jest to kolejna część popularnej serii "Oczami Maluszka". Powstała ona w odpowiedzi na liczne zapytania rodziców, w konsultacji z lekarzami i psychologami zajmującymi się rozwojem niemowląt. Książeczka przeznaczona dla dzieci w pierwszych dwunastu miesiącach życia.

  Jej zalety:

  • Rozkładana książeczka  w formie harmonijki. Możesz ją rozłożyć w łóżeczku Twojego dziecka lub na kocyku i pozwól mu dłużej obserwować ilustracje w jego naturalnym, bezpiecznym środowisku;
  • Ilustracje biało-czarne z czerwonymi elementami zaciekawią Twojego maluszka. Czerwony to kolejny kolor po bieli i czerni który rozróżniają niemowlęta;
  • 12 kontrastowych ilustracji, obrazujących przedmioty codziennego użytku bliskie dziecku, z podziałem na tematykę dnia (białe tło) i nocy (czarne tło).

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: