"Teatrzyk Cieni - Podwodny Świat"

Podwodny Świat

„Teatrzyk Cieni - Podwodny Świat” to zestaw wyjątkowych postaci, które ożyją jako cienie na ścianie pokoju. W zestawie poza postaciami, patyczkami i klipsami, znajduje się książeczka z pomysłami na bajki i zabawy – czyli wszystko czego potrzebujesz, żeby rozpocząć wieczorną przygodę. Dodatkowo, postacie po naświetleniu świecą w ciemności, sprawiając jeszcze więcej frajdy Twojemu dziecku!


Wydawnictwo Sierra Madre

Więcej szczegółów

22,42 zł

-25%

29,90 zł

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


  „Teatrzyk Cieni - Podwodny Świat” to zestaw wyjątkowych postaci , które ożyją jako cienie na ścianie pokoju Twojego dziecka. W zestawie poza postaciami, patyczkami i klipsami, znajduje się książeczka z pomysłami na bajki i zabawy – czyli wszystko czego potrzebujesz, żeby rozpocząć wieczorną przygodę. Dodatkowo, postacie po naświetleniu świecą w ciemności, sprawiając jeszcze więcej frajdy Twojemu dziecku!


  Seria „Teatrzyk Cieni” to:

  •       Rodzinna zabawa. Odegraj przedstawienie dla Twojego dziecka, potem Twoje dziecko dla Ciebie, a na koniec pobawcie się wspólnie postaciami. Możecie również zaprosić widzów. To wspaniała rozrywka w rodzinnym gronie!
  •       Rozwój wyobraźni. Postacie Teatrzyku Cieni już czekają na kolejną, nową historię opowiedzianą przez Twoje dziecko. Teatrzyk cieni to szerokie pole do popisu dla jego wyjątkowej wyobraźni
  •       Rozwój umiejętności. Prowadząc swoje własne przedstawienia teatralne, Twoje dziecko rozwinie umiejętności aktorskie, interpersonalnei manualne
  •       Zabawa bez końca. Teatrzyk cieni to pomysł nie tylko na wieczór czy pochmurne popołudnie, ale również piękny dzień (korzystając ze słońca zamiast lampy). Załączona książeczka ze scenariuszami to tylko początek – wymyśl swoje historie lub zabawy, odegraj znane bajki, stwórz nowe postaci – nie ma miejsca na nudę!

  Seria składa się z trzech części: Zaczarowane Królestwo, Podwodny Świat i Niesamowite Maszyny, dzięki czemu każde dziecko stworzy swoje wymarzone przedstawienie.