Karty "Oczami Maluszka"

Karty

Znana seria "Oczami Maluszka" - tym razem w formie kart. Karty "Oczami Maluszka" to 9 dużych plansz z czarno-białymi ilustracjami z elementami żółtego, aby jeszcze bardziej stymulować rozwój Twojego dziecka! 


Wydawnictwo Sierra Madre

Więcej szczegółów

22,42 zł

-25%

29,90 zł

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


    Wielokrotnie nagradzana i uwielbiana przez tysiące rodziców i ich pociech, seria książeczek Oczami Maluszka, doczekała się kontynuacji!  Karty oczami maluszka, to 9 dużych plansz z czarno-białymi ilustracjami z elementami żółtego, aby jeszcze bardziej stymulować rozwój Twojego dziecka! Karty możesz dać dziecku do rączki, położyć w łóżeczku czy też powiesić na karuzeli.

     

    •      Oczami Maluszka- KARTY to 9 dużych plansz, a na nich 18 czarno-białych ilustracji z elementami koloru żółtego, aby jeszcze lepiej stymulować rozwój Twojego dziecka
    •       Karty możesz dać dziecku do rączki, położyć do łóżeczka, czy też powiesić na karuzeli lub przy wózku podczas spacerów. W ten sposób Twoje dziecko może dłużej cieszyć się ilustracjami, a także rozwijać zdolności manualne.
    •      Niemowlę na początku swojego życia widzi tylko kontrastowe barwy. Kontrastowe ilustracje dobrane specjalnie z myślą o najmłodszych pozwolą Ci budować więź z dzieckiem i dbać o jego rozwój już od pierwszych chwil spędzonych razem!