"Spaceruj z dzieckiem" - przewodnik po Warszawie

Spaceruj z dzieckiem

"Spaceruj z dzieckiem - 30 pomysłów na spacer po Warszawie".

To unikalny przewodnik dla dzieci, który sprawi, że spacery staną się okazją do nauki historii przez zabawę. Przewodnik zamieni każde dziecko w żądnego przygód odkrywcę!


Wydawnictwo Sierra Madre

Więcej szczegółów

22,42 zł

-25%

29,90 zł

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


  To unikalny przewodnik dla dzieci, który sprawi, że spacery staną się okazją do nauki historii przez zabawę. Przewodnik zamieni każde dziecko w żądnego przygód odkrywcę!

   

  Wybierz jedną z 30 pięknie ilustrowanych kart, przedstawiających najbardziej interesujące (choć często słabo znane) miejsca Warszawy i rusz z dzieckiem w podróż! W trakcie spacerów Twoje dziecko zobaczy ciekawe zakątki stolicy, pozna tajemnice i rozwikła zagadki zawarte na kartach tego niezwykłego przewodnika. Razem z przewodnikiem „Spaceruj z dzieckiem” spędzisz z dzieckiem  wspaniały dzień w mieście.

  Każda z kart to pomysł na jeden spacer specjalnie opracowany z myślą o najmłodszych. W trasę zabierze Was pani Lidia Raś, licencjonowany przewodnik warszawski.

  Na kartach znajdziecie takie informacje jak:

  •          Mapkę z trasą spaceru 
  •          Krótką historię o danym miejscu, tajemnice, ciekawostki i zagadki napisane specjalnie dla dzieci 
  •          Dodatkowe informacje o miejscach przydatnych na trasie (place zabaw, kawiarnie, itp.)
  •          Przybliżony czas spaceru
  •          Przystanki tramwajowe i autobusowe
  •          Adresy przydatnych stron internetowych

  Karty zapakowane są w piękne i praktyczne pudełko, dzięki któremu nie uszkodzą się w drodze. Do kart dołączona jest także poglądowa mapa całego miasta, na której szybko odnajdziesz najbardziej interesujące trasy

   Świat przyjazny dziecku 

  Spaceruj z Dzieckiem! 30 pomysłów na spacer w Warszawie” zdobyło NAGRODĘ GŁÓWNĄ w konkursie „Świat przyjazny dziecku” organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.