Poradnik dla rodziców "Pierwsza pomoc"

Pierwsza pomoc

"Pierwsza pomoc" to praktyczny poradnik z zakresu pierwszej pomocy, dla wszystkich osób, które na co dzień mają kontakt z dziećmi. Proste i czytelne instrukcje pozwolą szybko zareagować w sytuacji zagrożenia.


Wydawnictwo Sierra Madre

Więcej szczegółów

22,42 zł

-25%

29,90 zł

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


  Praktyczny poradnik z zakresu pierwszej pomocy, dla wszystkich osób, które na co dzień mają kontakt z dziećmi. Proste i czytelne instrukcje pozwolą szybko zareagować w sytuacji zagrożenia.

  Twoje dziecko straciło przytomność? Co zrobić, jeśli ma udar lub duszności? Widzisz dziecko lub niemowlę, które się zadławiło? Chciałbyś pomóc, ale nie wiesz jak?

  Poradnik "Pierwsza Pomoc dla dzieci i niemowląt" zawiera opis 30 najczęstszych nagłych wypadków, na które narażone są niemowlęta i dzieci. Autorem jest wieloletni ratownik - Mikołaj Łaski.

  Niniejszy poradnik to:

  - Szybka reakcja. Przejrzysty spis treści i numeracja pozwalają szybko odnaleźć potrzebną kartę, nawet w stresującej sytuacji

  - Prosta instrukcja. Jasne, schematyczne instrukcje, krok po kroku opisują postępowanie w każdym z 30 wyszczególnionych przypadków

  - Trwałość. Trwała i praktyczna forma pozwala na zabranie poradnika w każdą podróż, karty są odporne na wodę i brud

  Pomoc w wyposażeniu apteczki. Spis wyposażenia apteczki dla dziecka pomoże Ci skompletować wszystkie niezbędne materiały do udzielenia pomocy maluszkowi