Lista produktów producenta: La Millou

La Millou to uznana polska marka na rynku produktów dziecięcych - szczególnie znana z innowacyjnych i bardzo stylowych akcesoriów, takich jak: kocyki, otulacze, przytulanki i innych.

To, co wyróżnia La Millou spośród innych marek dostępnych na rynku, to najwyższa jakość oraz wyjątkowy design – niebanalne wzory i odważne kolory tkanin.


Od 2012 roku La Millou współpracuje z aktorką, a równocześnie młodą mamą – Anną Muchą, która zaprojektowała już dwie kolekcje La Millou by Anna Mucha. Na bazie sukcesu tej współpracy w 2014 roku narodził się pomysł, aby stworzyć kolekcję inspirowaną pracami artystów sztuki współczesnej - projekt ujrzał światło dzienne przy zaangażowaniu prestiżowej Galerii Sztuki Abbey House.


Cały asortyment projektowany i produkowany jest w Polsce. Wszystkie materiały, jak również elementy wykończeniowe, posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty, a technika wykonania poszczególnych produktów gwarantuje bezpieczeństwo ich użytkowania przez dzieci już od narodzin.


Szczególną dbałość o jakość produktów marki La Millou doceniają klienci w Polsce, a także za granicą. Marka dynamicznie rozwija swoją dystrybucję w Korei Południowej, na Tajwanie, a także w Belgii, Holandii, Luksemburgu, Szwecji i Austrii. 


 


FIRMA OTRZYMAŁA NASTĘPUJĄCE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:  • nagroda "Super produkt Świat kobiety" dla koca, narzutki dla dorosłych w roku 2014
  • nagroda "Super produkt" dla Zestawu przedszkolaka KID KIT od miesięcznika " Mam Dziecko" w roku 2014
  • pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka dla produktu Angel's Wings®
  • tytuł Bizneswoman Roku 2013 w kategorii „Moja Firma” w V edycji konkursu „Sukces pisany szminką”
  • nagroda „Super produkt” dla poduszki Kura Babci Dany od miesięcznika „Mam Dziecko” w roku 2013
  • nagroda „Super produkt” dla kocyka niemowlaka (z wypełnieniem) od miesięcznika „Mam Dziecko” w roku 2012.Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.