Lista produktów producenta: Lullalove

Lullalove to studio projektowe tworzące stylowe, znakomite jakościowo i bardzo praktyczne produkty dla dzidziusiów i rodziców

Polskie studio projektowe Lullalove powstało z myślą tworzenia designerskich produktów, które łączą w sobie bardzo dobre jakościowo materiały, pomysł oraz użyteczność. Naszym celem jest ułatwianie codzienności rodzicom i sprawianie przy tym przyjemności dzieciom. Zawsze patrzymy na cenę i robimy wszystko aby dobre zaprojektowane i praktyczne rzeczy, mogły trafić do każdego odbiorcy. Ukończone studia na Uniwersytecie Edynburskim na wydziale projektowania, wieloletnie doświadczenie i przede wszystkim uznanie klientów w Polsce i Europie, dają nam prawo sądzić, że również Wy nas pokochacie.

Więcej
na stronę
 • Podgląd
  26,93 zł 35,90 zł -25%

  Zawieszka-zabaweczka dla najmłodszych. Trzy malutkie misie w stylu origami. Dzięki zapięciom na napy i sznureczki, zawieszkę można przypiąć do większości rodzajów smoczków i gryzaków, które ze względu na swoje małe wymiary, lubią się gubić. Dziecko ssąc smoczek może przytulać do siebie maskotkę i się nią bawić.

  26,93 zł 35,90 zł -25%
  Obniżka!
  Dostępny
Pokazuje 13 - 13 z 13 elementów