Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Zapięcie otulaczy

  Ważne informacje

  Promocje

  Snap In One

  Pieluszki typu SIO (snap in one, tj. zepnij w jedno). Składają się otulacza wykonanego z nieprzemakalnego ale oddychającego materiału  i wpinanego wkładu. Dzięki przymocowaniu wkładu za pomocą nap wkład się nie przesuwa w otulaczu.

  Snap In One Liczba produktów: 3

  • Podgląd
   69,90 zł

   Wkłady GroVia Organic Cotton wykonane są z bardzo miękkiej certyfikowanej bawełny ekologicznej. Taki rodzaj bawełny różni się tym od bawełny konwencjonalnej tym, że spełnia restrykcyjne normy rolnictwa ekologicznego, jest trwalsza, delikatniejsza i - co najważniejsze - nie uczula.

   69,90 zł
   Dostępny
  • Podgląd
   63,90 zł

   Otulacze GroVia zapinane na wytrzymałe rzepy na cały okres pieluszkowania. Otulacz wykonany z nieprzemakalnego a zarazem oddychającego materiału TPU na zewnątrz, a przy skórze dziecka jest mięciutka siateczka, dająca dziecku  uczucie suchości. Zapinany jest na wytrzymałe rzepy. Otulacz jest w jednym rozmiarze na cały okres pieluszkowania, rozmiar zmienia...

   63,90 zł
   Dostępny produkt z innymi opcjami
  • Podgląd
   59,90 zł

   Wkłady z mikrofibry No-Prep (2-pak): bardzo chłonne i szybkoschnące wkłady. Dają dziecku poczucie komfortu.Są to wkłady, które już po pierwszym praniu osiągają świetną chłonność i są gotowe do użycia!

   59,90 zł
   Dostępny
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów