Prefold GroVia 3 (3-szt.)

Prefoldy GroVia są to pieluszki przeszyte w dwóch miejscach do szybkiego składania. Są one zszyte z kilku warstw materiału w taki sposób aby największa chłonność była w środkowej warstwie. Pieluszka ta wymaga otulacza. Rozmiar 3 to rozmiar już nieco większy i wskazany dla małych odkrywców o wadze od 7,5 do 12,5 kg.

Więcej szczegółów

57,90 zł

 • wielorazowe

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


  Prefoldy to ekonomiczna alternatywa pieluszkowania. Pieluszki GroVia prefolds można używać z  otulaczami GroVia lub innymi ulubionymi  otulaczami a także jako wkład chłonny do pieluszek typu kieszonka. Są uniwersalne, łatwe do czyszczenia, bardzo chłonne, jedwabiście delikatne i bardzo dobrze wykończone.

  Jest to produkt wykonany z najlepszych materiałów. Z myślą o komforcie dziecka GroVia wybrała unikalną mieszankę bambusa i bawełny organicznej. Wszystko jest pięknie wykończone, a zamiast naszytej szorstkiej metki logo zostało wtłoczone w materiał.  Skład:
  55% wiskoza pochodzenia bambusowego, 45% bawełna organiczna

  Dostępne w 4 rozmiarach. Rozmiar 3 jest już nieco większy i przeznaczony dla dzieciaczków wstających, choć niekoniecznie jeszcze pokonujących wielkie przestrzenie.

  Poniższe wymiary podane są przed praniem. Po praniu Pieluszka zmniejszy się o około 10%. Przedziały wagowe poniżej są jedynie szacunkowe.

  •   ROZMIAR 3: 38 x 47 cm - 7,5-12,5 kg; 4/8/4 warstwy.

  Jak używać:

  Prefoldy

  Produkty GroVia  to najwyższej jakości  pieluszki wielorazowe oraz akcesoria do pielęgnacji dzieci i niemowląt. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom produkty GroVia  zapewniają dzieciom komfort i wygodę.  Więcej informacji na stronie oficjalnego dystrybutora www.groviapolska.pl

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: