Eko proszek do odzieży i pieluch Bio-D 2 kg

Bio-D Płyn do płukania

Uniwersalny, niebiologiczny, delikatny i skoncentrowany proszek do prania. Odpowiedni do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach oraz prania ręcznego. Opakowanie 2 kg

Więcej szczegółów

57,90 zł

 • do prania

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


  Przedstawiamy absolutnie ekologiczny proszek do prania odzieży i pieluch od Bio-D w większym opakowaniu 2 kg.

  Jest to uniwersalny, niebiologiczny, delikatny, skoncentrowany proszek do prania. Odpowiedni do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach i prania ręcznego.

  To doskonały proszek do prania pieluszek wielorazowych, ubranek dziecięcych i całej rodziny. Jest przyjazny nawet dla skóry alergicznej i bardzo wrażliwej, przyjazny dla skóry z AZS (Atopowym zapaleniem skóry)Producent wyeliminował składniki często alergizujące, minimalizując ryzyko wystąpienia alergii. Produkty Bio D do prania pozbawione są drażniących wybielaczy optycznych, aktywatorów TAED, sztucznych barwników czy intensywnych kompozycji zapachowy

  Proszek Bio-D jest przystosowany również  do prania pieluszek, ponieważ w przeciwieństwie do wielu ekologicznych proszków do prania zawiera minimalną zawartość mydeł roślinnych, które oblepiają włókna wkładów do pieluszek wielorazowych i tym samym zatłuszczają je zmniejszając ich chłonność.

  Mniejsza zawartość olejków roślinnych nie wpływa jednak na zmniejszenie skuteczności proszku, odpowiada jedynie na potrzebę zachowania chłonności włókien.

  Jeżeli chcesz prać pieluszki jedynie w 40 st.C i miś pewność, że pieluszki są odkażone do proszku należy dodać Nappy Fresh Bio-D dodatek odkażający.

  Skład: Zeolite, Sodium Carbonate, Sodium Sulphate, Sodium Metasilicate, Vegetable Soap, Sodium Perborate, Non-ionic Detergent, Cellulose Colloids.

  Proszek non-bio (niebiologiczny) to proszek, w którym nie stosuje się enzymów. Zadaniem enzymów jest rozkładanie tłuszczy i białek. Zwykle proszki ekologiczne do prania nie zawierają enzymów, ponieważ są one substancjami, które u wielu osób powodują alergie oraz najczęściej są wytwarzane przez organizmy zmienione genetycznie, co kłóci się z ideą ekologicznej produkcji.

  Stosowanie:  Jest to proszek skoncentrowany, więc używamy go mniej niż standardowo używane proszki do prania.

   

  Pranie ręczne (20-25 litrów)

  Miękka woda: 60ml, Twarda woda: 80ml, Bardzo twarda woda: 100m

  Pralki automatyczne ładowane od przodu:

  Miękka woda: 60ml, Twarda woda: 80ml, Bardzo twarda woda: 100ml

  Inne pralki automatyczne

  Miękka woda: 70ml, Twarda woda: 90ml, Bardzo twarda woda: 110ml

  1 czubata łyżeczka = 15ml

   

  Certyfikaty: Vegan, BUAV, nie testowane na zwierzętach 

Produkty powiązane