Ekologiczny odplamiacz i wybielacz Laundry Bleach

Ekologiczny odplamiacz i wybielacz Bio-D

Znakomity ekologiczny odplamiacz od Bio-D, oparty na tlenie ma również właściwości antybakteryjne jak i odkażające. Skutecznie usuwa plamy zarówno z białych jak i kolorowych tkanin. 

Więcej szczegółów

14,90 zł

 • do prania

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


  Prezentujemy doskonały ekologiczny odplamiacz marki Bio-D, oparty na tlenie ma również właściwości antybakteryjne jak i odkażające. Skutecznie usuwa plamy zarówno z białych jak i kolorowych tkanin.

  Laundry Bleach nie zawiera chloru ani środków wybielających. Pozwala zachować  świeże kolory i czystą biel. Ma działanie przeciwbakteryjne, upora się z uporczywymi plamami już w niskich temperaturach.

  Można go stosować jako dodatek do proszku lub jako proszek.

  Nie zawiera substancji petrochemicznych, fosforanów, środków konserwujących, enzymów i syntetycznych substancji zapachowych. Jest hipoalergiczny i bezpieczny dla skóry wrażliwej. Bezpieczny dla szamb i dołów procesowych, przyjazny środowisku i łatwo biodegradowalny.

  Wystarczy na 26prań.

  Stosowanie:

  Pralki automatyczne: Do zwykle używanego detergentu dodaj 1 łyżkę stołową (15 g) Laundry Bleach.

  Pranie ręczne: Na każde5 litrów wody ze zwykle używanym detergentem dodaj łyżkę stołową (15 g) Laundry Bleach

  Namaczanie:  na każde 5 litrów letniej wody dodaj łyżkę stołową (15 g) Laundry Bleach, rozpuść i namocz na godzinę lub w przypadku silnego zabrudzenia pozostaw na noc. Następnie należy wyprać z  użyciem preferowanego detergentu do prania.

  Nie zaleca się stosowania do jedwabiu, wełny lub tkanin nietrwale barwionych.

  Składniki:

  15-30% cabonate sodu, nadwęglan sodu, siarczan sodu 
  5-15% organiczne środki maskujące 
  Poniżej 5% anionowych środków powierzchniowo czynnych, koloidy celulozy, TAED aktywator.

  Certyfikaty: Vegan, BUAV, nie testowane na zwierzętach

   

  Ostrzeżenie  

  W przypadku kontaktu z rozcieńczonym lub nierozcieńczym Laundry Bleach, spłukać zimną wodą i zasięgnąć porady lekarza, zabierając opakowanie ze sobą.

  Nie połykać. W razie przypadkowego połknięcia rozcieńczonego lub nierozcieńczonego Laundry Booster, wypić kilka szklanek wody lub mleka i wezwać pomoc medyczną, zabierając ze sobą opakowanie.

Produkty powiązane