Dodatkowy wkład do SuperZabawki Mr B

Lullalove - dodatkowe wkłady do Mr. B

Dodatkowy wkład ogrzewający do Super Zabawki MR B stanowi doskonałe uzupełnienie podstawowej wersji  gdy MR B jest potrzebny, a aktywowany wkład nie został przygotowany do ponownego użycia. 

Więcej szczegółów

11,25 zł

-25%

15,00 zł

 • Do przytulania

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


  Wkład solny jest nietoksyczny i bezpieczny ponieważ  nie powoduje oparzeń, jak to może mieć miejsce w przypadku popularnych metod ogrzewania brzuszka termoforem lub suszarką.

   Aby aktywować wkład należy zgiąć (nie łamać!) pływający w nim patyczek (wkład w środku zacznie się krystalizować). W ciągu 3 sekund ogrzewacz rozgrzeje się do temperatury 54 stopni Celsjusza. Ciepły wkład umieszczamy w kieszonce przytulanki. Po użyciu umieszczamy wkład w gorącej wodzie i gotujemy go do momentu ponownego uzyskania płynnej konsystencji (około 10 min). Po wyjęciu z wody wkład należy ostudzić.

  Przepisy eksploatacyjne:

  Chronić przed zarysowaniem i przekłuciem.

  Nie wolno używać ogrzewacza przy naruszonej jego hermetyczności.

  Wkład nie jest zabawką! Nie podawaj go dziecku. Przed wręczeniem dziecku SuperZabawki MR B wyjmij wkład ze środka.

   

  Polecany przez Parenting.pl, SOSrodzice.pl, Emaluszki.pl, Kupujepolskieprodukty.pl, ZapytajPolozna.pl oraz Dziecięce Klimaty. Rekomendowany przez położne!

  Produkt posiada certyfikat Polskiego Śladu.

Produkty powiązane