Wkładki Nappy Liners

Splas About - wkładki do pieluszek

Super miękkie jednorazowe  biodegradowalne wkładki do pieluszek kąpielowych.

Mimo że pieluszka do pływania Happy Nappy doskonale sprawdza się jako samodzielny produkt, czyszczenie jest łatwiejsze, gdy używany jest jakiś rodzaj wkładki.

W opakowaniu znajduje się 25 jednorazowych wkładek.

Więcej szczegółów

11,00 zł

 • pieluszki wielorazowe

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


  Wkładki Nappy Liners do pieluszek na basen od Splash About to super miękkie jednorazowe  biodegradowalne wkładki do pieluszek kąpielowych.

  Pomimo tego że pieluszka do pływania Happy Nappy doskonale sprawdza się jako samodzielny produkt, czyszczenie jest łatwiejsze, gdy używany jest jakiś rodzaj wkładki.

  W opakowaniu znajduje się 25 jednorazowych wkładek.

  Sposób użycia

  • Połóż wkładkę na otwartej pieluszce Nappy Wrap.
  • Połóż dziecko, owiń je pieluszką do pływania Nappy Wrap i zapnij przy użyciu rzepu.
  • Załóż pieluszkę do pływania Happy Nappy i jesteście gotowi!

  Po użyciu

  • Zdejmij pieluszkę do pływania Happy Nappy i dobrze wypłucz w chłodnej wodzie, wysusz z dala od bezpośredniego działania słońca lub innego źródła ciepła. Jeśli chcesz od razu użyć pieluszki ponownie, zawiń ją w ręcznik i wyciśnij.
  • Zdejmij pieluszkę do pływania Nappy Wrap, wyrzuć zawartość razem z wkładką do toalety lub specjalnego pojemnika. Pieluszka Nappy Wrap może być prana w pralce lub ręcznie.