Pieluszka Nappy Wrap M/L

Splash About - znakomite pieluchy na basen

NappyWrap w rozmiarze M do L od Splash About.

To miękka bawełniana pieluszka z wyhaftowanym logo, która ułatwia utrzymanie czystości w pieluszce neoprenowej Happy Nappy. Bardzo łatwy system zakładania, mocowana na rzepy, zakłada się ją jak pieluszkę jednorazową. Można użyć do niej również jednorazowych biodegradowalnych wkładek Nappy Lines.

Więcej szczegółów

29,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


  Pielucha Nappy Wrap od Splashabout to miękka bawełniana pieluszka z wyhaftowanym logo, która ułatwia utrzymanie czystości w pieluszce neoprenowej Happy Nappy. Bardzo łatwy system zakładania, mocowana na rzepy, zakłada się ją jak pieluszkę jednorazową. Można użyć do niej również jednorazowych biodegradowalnych wkładek Nappy Lines.

  Rozmiary (orientacyjnie)

  • XS / S – od urodzenia do 4 miesięcy (3-6 kg)
  • M / L – od 3 do 14 miesięcy  (6-15 kg)
  • XL / XXL – 12 miesięcy-małe dziecko (12-16+ kg)

  Sposób użycia

  • Połóż dziecko, owiń je pieluszką NappyWrap i zapnij przy użyciu rzepu.
  • Załóż pieluszkę na basen Happy Nappy i jesteście gotowi!

  Po użyciu

  • Zdejmij pieluszkę do pływania Happy Nappy i dobrze wypłucz w chłodnej wodzie, wysusz z dala od bezpośredniego działania słońca lub innego źródła ciepła. Jeśli chcesz od razu użyć pieluszki ponownie, zawiń ją w ręcznik i wyciśnij.
  • Zdejmij pieluszkę NappyWrap, wyrzuć zawartość razem z wkładką do toalety lub specjalnego pojemnika. Pieluszka Nappy Wrap może być prana w pralce lub ręcznie.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: