Gra "Czaruj z dzieckiem"

Czaruj z dzieckiem

Czaruj z dzieckiem to zestaw 30 kart ze wspaniałymi magicznymi sztuczkami dla dzieci. Karty pomogą stać się dziecku małym czarodziejem, który zadziwi rodzinę i znajomych! Magiczne sekrety zdradza Konrad Modzelewski, doświadczony komik i iluzjonista, od lat czarujący razem z dziećmi.
Wydawnictwo Sierra Madre

Więcej szczegółów

23,92 zł

-20%

29,90 zł

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


  Chcesz wiedzieć jak sprawić, żeby przedmioty znikały, jak pokonać prawo grawitacji i jak czarować przy pomocy liczb? A może nawet jak… czytać w myślach?

  "Czaruj z dzieckiem" to:

  - Rodzinna zabawa: baw i ucz się sztuki iluzji razem z Twoim dzieckiem, to wspaniała rozrywka w rodzinnym gronie

  - Rozwój umiejętności: sztuczki pozwolą Twojemu dziecku rozwinąć umiejętności manualne, aktorskie i interpersonalne podczas jego własnych pokazów magii!

  - Trening umysłu: magiczne sztuczki specjalnie dobrane do wieku od 4 do 9 lat rozwiną wyobraźnię, kreatywność i pamięć Twojego dziecka! W trakcie zabawy poćwiczy również w praktyce arytmetykę i wiedzę o zjawiskach fizycznych

  - Proste rekwizyty: potrzebujesz jedynie kilku przedmiotów codziennego użytku, możesz czarować w domu, na podwórku czy na wycieczce.