Kocyk tkany 100% bawełna org. 75x90cm

Poofi kocyk tkany

Bawełniany kocyk wykonany w 100% z bawełny organicznej wykonany w bardzo dobrym stylu. Przydatny o każdej porze roku. 

Więcej szczegółów

98,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,80 zł.


    Bawełniany kocyk marki Poofi wykonany w 100% z bawełny organicznej wykonany w bardzo dobrym stylu, przydatny o każdej porze roku. Często pierwszy kocyk staje się najlepszym przyjacielem dziecka – ochroni przed chłodem, zastępuje przytulankę a po latach staje się pamiątką z dzieciństwa i przytulenie się do niego przywołuje miłe wspomnienia z dzieciństwa.

    Ten miękki i przyjemny w dotyku kocyk z pewnością szybko zyska sympatię dziecka, zapewniając mu ochronę przed chłodem i tworząc przytulną atmosferę, idealną  na popołudniową drzemkę.

    Kocyki wykonane są z przędzy organicznej posiadającej certyfikat GOTS Certyfikat GOTS . Uzyskują go jedynie te wyroby włókiennicze, które zawierają minimum 70% włókien organicznych. Global Organic Textile Standard jest uznawany za najważniejszy certyfikat w branży materiałów organicznych, obejmujący wszystkie etapy produkcji wyrobów z tkanin naturalnych - od surowca do gotowego produktu.

Produkty powiązane