Bibułki GroVia 200 listków biodegradowalne

Specjalne wkłady z bibułki GroVia Bioliners mają za zadanie zatrzymać grubsze nieczystości  chroniąc pieluszkę przed zabrudzeniem. Pozwalają przeniknąć wilgoci do wnętrza wkładu pozostawiając suchą skórę. 

Więcej szczegółów

39,90 zł

 • pozostałe

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


  Specjalne wkłady z biodegradowalnej bibułki GroVia Bioliners mają za zadanie zatrzymać grubsze nieczystości  chroniąc pieluszkę przed zabrudzeniem. Pozwalają przeniknąć wilgoci do wnętrza wkładu pozostawiając suchą skórę.

  Jak z tego korzystać? Bibułkę należy umieścić między skórą dziecka a wkładem chłonnym pieluszki. Po wszystkim po prostu wystarczy ją wyjąć z pieluszki i wyrzucić. Bibułki wykonane z włókien Ingeo pozyskiwanego z tworzyw odnawialnych wolnych od ciężkich szkodliwych substancji chemicznych i konserwantów.

  W opakowaniu znajduje się 200 bezzapachowych, w 100% naturalnych wkładów z bibułek.

  Charakterystyka:

  •   bezzapachowe,
  •   nie zawierają chloru,
  •   nie zawierają barwników,
  •   oddychające,
  •   rozmiar 19 x 29 cm.

   

  Produkty GroVia  to najwyższej jakości  pieluszki wielorazowe oraz akcesoria do pielęgnacji dzieci i niemowląt. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom produkty GroVia  zapewniają dzieciom komfort i wygodę.  Więcej informacji na stronie oficjalnego dystrybutora www.groviapolska.pl

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: