Lista produktów producenta: La Millou

La Millou to uznana polska marka na rynku produktów dziecięcych - szczególnie znana z innowacyjnych i bardzo stylowych akcesoriów, takich jak: kocyki, otulacze, przytulanki i innych.

To, co wyróżnia La Millou spośród innych marek dostępnych na rynku, to najwyższa jakość oraz wyjątkowy design – niebanalne wzory i odważne kolory tkanin.


Od 2012 roku La Millou współpracuje z aktorką, a równocześnie młodą mamą – Anną Muchą, która zaprojektowała już dwie kolekcje La Millou by Anna Mucha. Na bazie sukcesu tej współpracy w 2014 roku narodził się pomysł, aby stworzyć kolekcję inspirowaną pracami artystów sztuki współczesnej - projekt ujrzał światło dzienne przy zaangażowaniu prestiżowej Galerii Sztuki Abbey House.


Cały asortyment projektowany i produkowany jest w Polsce. Wszystkie materiały, jak również elementy wykończeniowe, posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty, a technika wykonania poszczególnych produktów gwarantuje bezpieczeństwo ich użytkowania przez dzieci już od narodzin.


Szczególną dbałość o jakość produktów marki La Millou doceniają klienci w Polsce, a także za granicą. Marka dynamicznie rozwija swoją dystrybucję w Korei Południowej, na Tajwanie, a także w Belgii, Holandii, Luksemburgu, Szwecji i Austrii. 


 


FIRMA OTRZYMAŁA NASTĘPUJĄCE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA: • nagroda "Super produkt Świat kobiety" dla koca, narzutki dla dorosłych w roku 2014
 • nagroda "Super produkt" dla Zestawu przedszkolaka KID KIT od miesięcznika " Mam Dziecko" w roku 2014
 • pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka dla produktu Angel's Wings®
 • tytuł Bizneswoman Roku 2013 w kategorii „Moja Firma” w V edycji konkursu „Sukces pisany szminką”
 • nagroda „Super produkt” dla poduszki Kura Babci Dany od miesięcznika „Mam Dziecko” w roku 2013
 • nagroda „Super produkt” dla kocyka niemowlaka (z wypełnieniem) od miesięcznika „Mam Dziecko” w roku 2012.Więcej
 • Podgląd
  118,30 zł 169,00 zł -30%

  Mięciutki kocyk idealny do każdego  wózka na spacery a także jako kołderka w domu. Cudowne wesołe wzory  cieszą oko dorosłego i z pewnością zdobędą sympatię maluszków.

  118,30 zł 169,00 zł -30%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
 • Podgląd
  36,75 zł 49,00 zł -25%

  Sensory Fun Pad to mini kocyk z wszytymi na każdym boku cudownie kolorowymi, różnej długości metkami. Metki dodatkowo różnią się od siebie strukturą, dzięki temu dzieci bawiąc się nimi rozwijają swoje zdolności poznawcze. 

  36,75 zł 49,00 zł -25%
  Obniżka!
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów